RK73H2ARTTD3302F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD3302F
JLCPCB Part #
C3932614
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS