RK73H2ARTTD28R0F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD28R0F
JLCPCB Part #
C4272276
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS