RK73H2ARTTD23R2F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ARTTD23R2F
JLCPCB Part #
C3956257
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS