RK73G1ETTP1963F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1963F
JLCPCB Part #
C2579950
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS