RK73H2ARTTD1962F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1962F
JLCPCB Part #
C4310095
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS