RK73H2ERTTD1962F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1962F
JLCPCB Part #
C5726122
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS