RK73H2ARTTD1603D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1603D
JLCPCB Part #
C6270498
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS