RK73B2ATTD363J
MFR.Part #
RK73B2ATTD363J
JLCPCB Part #
C316797
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 36kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS