RK73H2ARTTD1542F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1542F
JLCPCB Part #
C3971799
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS