RN73R2ETTD2130F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2130F50
JLCPCB Part #
C4199587
Description
-55℃~+155℃ 213Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS