SG73S2ARTTD683G
MFR.Part #
SG73S2ARTTD683G
JLCPCB Part #
C6296167
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS