RK73H2ARTTD1430D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1430D
JLCPCB Part #
C5875276
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS