RK73G1JRTTD2942D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2942D
JLCPCB Part #
C7049989
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS