RK73H2ARTTD1203F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1203F
JLCPCB Part #
C2599221
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS