RK73H2ARTTD1070D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1070D
JLCPCB Part #
C6182604
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS