RN10D1821CT5-50
MFR.Part #
RN10D1821CT5-50
JLCPCB Part #
C4075136
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS