RK73H2BRTTD1022D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1022D
JLCPCB Part #
C6649278
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS