RK73H2ARTTD1005F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1005F
JLCPCB Part #
C2599256
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS