SG73P2ERTTD2211D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2211D
JLCPCB Part #
C7312070
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS