RK73H1JTTD9R09F
MFR.Part #
RK73H1JTTD9R09F
JLCPCB Part #
C7343314
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS