RK73H2HTTE22R6D
MFR.Part #
RK73H2HTTE22R6D
JLCPCB Part #
C2582986
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS