RN73H1JTTD2742B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2742B25
JLCPCB Part #
C3948166
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS