RN73R1JTTD1040D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1040D50
JLCPCB Part #
C4119340
Description
-55℃~+155℃ 100mW 104Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS