RK73G1ETTP11R3D
MFR.Part #
RK73G1ETTP11R3D
JLCPCB Part #
C2580961
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS