RN73H1ETTP2712C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2712C25
JLCPCB Part #
C2535220
Description
-55℃~+155℃ 27.1kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS