RN732BTTD2201F50
MFR.Part #
RN732BTTD2201F50
JLCPCB Part #
C4164018
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS