RK73H1HTTC9310D
MFR.Part #
RK73H1HTTC9310D
JLCPCB Part #
C7343282
Description
-55℃~+155℃ 50mW 931Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS