RK73H1HTTC9311D
MFR.Part #
RK73H1HTTC9311D
JLCPCB Part #
C7343284
Description
-55℃~+155℃ 50mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS