RN73H1JTTD5620F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5620F10
JLCPCB Part #
C4215417
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS