HV732BRTTD1304F
MFR.Part #
HV732BRTTD1304F
JLCPCB Part #
C6060508
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS