SR731JTTD4R12F
MFR.Part #
SR731JTTD4R12F
JLCPCB Part #
C2600046
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS