RK73H1HTTC9093F
MFR.Part #
RK73H1HTTC9093F
JLCPCB Part #
C2575723
Description
-55℃~+155℃ 50mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS