HV732ARTTD154J
MFR.Part #
HV732ARTTD154J
JLCPCB Part #
C6576335
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS