RN73R1JTTD9881A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD9881A05
JLCPCB Part #
C4007381
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS