RK73H1HTTC88R7F
MFR.Part #
RK73H1HTTC88R7F
JLCPCB Part #
C2575451
Description
-55℃~+155℃ 50mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS