RK73B1FRTTBL365J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL365J
JLCPCB Part #
C2582222
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.6MΩ 30mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS