SG73W3ATTE222K
MFR.Part #
SG73W3ATTE222K
JLCPCB Part #
C4353295
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS