HV732BRTTD4223D
MFR.Part #
HV732BRTTD4223D
JLCPCB Part #
C5654988
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS