RK73H1HTTC8252F
MFR.Part #
RK73H1HTTC8252F
JLCPCB Part #
C2575521
Description
-55℃~+155℃ 50mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS