SG73P1JTTD95R3D
MFR.Part #
SG73P1JTTD95R3D
JLCPCB Part #
C4275155
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS