RN73R1JTTD9202C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9202C50
JLCPCB Part #
C3930188
Description
-55℃~+155℃ 100mW 92kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS