RK73H1HTTC8061D
MFR.Part #
RK73H1HTTC8061D
JLCPCB Part #
C5851588
Description
-55℃~+155℃ 50mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS