HV733ATTE4533D
MFR.Part #
HV733ATTE4533D
JLCPCB Part #
C4026836
Description
-55℃~+155℃ 1W 453kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS