RK73H3ATTE7870D
MFR.Part #
RK73H3ATTE7870D
JLCPCB Part #
C2583316
Description
-55℃~+155℃ 1W 787Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS