RK73H1HTTC78R7D
MFR.Part #
RK73H1HTTC78R7D
JLCPCB Part #
C2578279
Description
-55℃~+155℃ 50mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS