RK73H1HTTC7680F
MFR.Part #
RK73H1HTTC7680F
JLCPCB Part #
C6649138
Description
-55℃~+155℃ 50mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS