RK73H1HTTC7682F
MFR.Part #
RK73H1HTTC7682F
JLCPCB Part #
C2575474
Description
-55℃~+155℃ 50mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS