RK73H1HTTC75R0D
MFR.Part #
RK73H1HTTC75R0D
JLCPCB Part #
C2578317
Description
-55℃~+155℃ 50mW 75Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS