SG73S2ETTD8R66F
MFR.Part #
SG73S2ETTD8R66F
JLCPCB Part #
C4552189
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS