SG73P1JRTTD753J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD753J
JLCPCB Part #
C7360137
Description
-55℃~+155℃ 333mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS